Hakkımızda

Çocukların ilgiyle okuduğu, eğitimcilerin ve ebeveynlerin daima tercih ettiği eserler üretmeyi kendisine hedef kabul eden cocukajandalari.com, çocuklarımızın yaşlarına ve dünyalarına yönelik, temiz Türkçe ile yazılmış ajandalarla hayata bakış açılarını zenginleştirmek ve onları bilinçlendirmek için çalışmaktadır. Ajandalarımızda bilgi verici metinlerin yanı sıra illüstrasyonlarla çocukların görsel zekalarına da hitap ederek, düşünce alanlarındaki bilgilerinin pekiştirilmesi amaçlanmaktadır.

cocukajandalari.com olarak inanıyoruz ki;

* Yayıncılık uzmanlık gerektirir. 2002’ten bugüne gelen tecrübeyi sürdürüyoruz.

* Kaliteli iş, kaliteli ekipten çıkar. Çocuk yayıncılığına başladığımız ilk günden itibaren alanlarında donanımlı ve uzman, editör, illüstratör, pedagog ve ressamlarla çalışıyoruz.

* Çocuk için çalışmak titizlik gerektirir. Her eserimiz, pedagojik uygunluk, yaşayan Türkçeye, müfredata ve kültür dünyamıza uygunluk bakımından uzmanlar tarafından özenle denetleniyor.

* Okuyucu yorumu ve geri bildirimi değerlidir. Bize ulaşan tüm okuyucu yorumu /eleştirisi gündeme alınır ve değerlendirilir. Uygun görülen değişim ve düzeltmeler bir sonraki baskıda mutlaka dikkate alınır.

* Okumak ve bilinçlenmek çocukken başlar. Bunun farkındayız. Maliyetlerimizi kontrol altında tutup bütün çocuklara ulaşması için uygun fiyatlı ajandalar üretmeye gayret ediyoruz.

*Sadece yeni olmak için değil en yeni ve en iyi fikirlerin, projelerin, insanlara ve insan olmaya özgün bütün nitelikli çalışmaların ses bulacağı, ağırlanacağı ev sahibi olmaya çalışıyoruz.

Çünkü okumak ve bilinçlenmek yaşamaktır. Okuyan ve bilinçlenen bugünün küçükleri, yarının büyükleri olacak ve gelecek nesillere büyük miraslar bırakacaklardır.

Çocuklarımızın bilinçlenmesi için eğitimcilere, belediyelere, STK’lara, mülki idarelere, sosyal sorumluluk kapsamında özel işletmelere önemli görevler düşmektedir. cocukajandalari.com olarak ürettiğimiz ajandalar özel gün ve haftalarda, sosyal sorumluluk etkinliklerinde çocuklarımız için verebileceğiniz en değerli armağan olacaktır.

Ajandalarımızın tüm çocuklarımıza ulaşması dileğiyle..

Copyrights © 2024. Çocuk Ajandaları bir MTR MEDYA iştirakıdır. Tüm Hakları Saklıdır.